Montaż ZEDERA trwa w przybliżeniu od 2 do 3 godzin, w zależności od typu samego pojazdu. Ze względu na kompleksowość systemu, montaż powinien wykonać profesjonalny pracownik naszej firmy, bądź serwisant firmy partnerskiej, który przeszedł specjalistyczne szkolenie. Tylko w takim przypadku jest ważna pełna gwarancja.
Zamka ZEDER nie sprzedaje się ostatecznemu klientowi jako części rezerwowej, aby uniknąć amatorskiego montażu i dodatkowo zapewnić, iż klient otrzymał oryginalny ZEDER a nie kopię, która pojawiła się na rynku. Jest to kopia, którą łatwo wyłamać, a którą fałszerze i nielojalna konkurencja próbują pokazać jako prawdziwy SYSTEM ZEDER.
System montuje się zawsze pod kierownicą, pod plastykową maską, gdzie nie jest widoczny i nie psuje wyglądu wnętrza pojazdu, w który jest wmontowany. Otwieranie i zamykanie systemu jest proste i szybkie.
AUDI A6
VW TOUAREG
ŠKODA OCTAVIA
BMW X5
VW GOLF V
VW PHAETON
KOPARKA JCB
KOPARKA JCB
System Zeder montujemy do wszystkich rodzajów samochodów. Jeżeli nie znajdą Państwo swojego samochodu w galerii, można skontaktować się z naszą pomocą techniczną, która udzieli wszelkich informacji.